USS-62604
MFG.PART:
62604
UNSPSC:
Manufacturer:
United Scientific Supplies
Accommodates microscope slides in two sizes:
75.0 mm L × 25.0 mm W × 0.8 - 1.2 mm D
76.0 mm L × 26.0 mm W × 0.8 - 1.2 mm D