KEM-D211150
MFG.PART:
D211150
UNSPSC:
Manufacturer:
Kemtech
Kemtech Distilling Head Vigreux Jktd 150mm 14/20; Vigreux Distillation Head, Vacuum Jacketed, Synthware, Joints: 14/20, Thermometer Joint: 10/18, Column Height: 150mm, Approximate Height: 250mm, Approximate Width: 180mm - KEM