We use cookies to make your experience better. To comply with the new e-Privacy directive, we need to ask for your consent to set the cookies. Learn more.
Agilent Db-Csi 10m, 0.15mm, 0.3um, 5in Ltm Ll
List Price
$1,800.00
Your Price
$1,800.00
Agilent DB-CSI GC column, 10 m, 0.15 mm, 0.30 µm, for controlled substances investigation, LTM, 5 in format, long legs - JW
NETA PART:
G3900-65005
MFG.PART:
G3900-65005
UNSPSC:
41115710
Manufacturer:
Agilent Technologies
| GC Column Dim | 10 m x 0.15 mm‚ 0.3 µm |
| GC-ID (mm) | 0.15 mm |
| Length (m) | 10 m |
| UNSPSC Code | 41115710 |
| SKU | G3900-65005 |
|---|---|
| Featured | No |
| Supplier Part Number | G3900-65005 |
| UM | EA |
| UNSPSC | 41115710 |
| Manufacturer Name | Agilent Technologies |
| Refrigerated-Frozen | N |
| CountryOfOrigin | United States |
| ProductLine | JW |
| Qty | 1 |
| MinOrderQty | 1 |
| Weight | 7.000000 |
| Lead Time | 5 |
| Hazardous | N |
| ACT Ecolabel | No |