We use cookies to make your experience better. To comply with the new e-Privacy directive, we need to ask for your consent to set the cookies. Learn more.
Agilent Bond Elut 96 Square-Well Collection Plates. 2 Ml. Designed To Ensure Compatibility With Positive Pressure And Vacuum Manifolds And Is
List Price
$687.00
Your Price
$687.00
Agilent Bond Elut 96 Square-Well Collection Plates. 2 Ml. Designed To Ensure Compatibility With Positive Pressure And Vacuum Manifolds And Is Automation-Friendly For Trouble-Free. High-Throughput Operation - 9P
NETA PART:
AGIGOV-5133009
MFG.PART:
5133009
UNSPSC:
41122102
Manufacturer:
Agilent Technologies
| Bottom Shape | V |
| Dimensions (WxHxL) | 85.5 mm x 44.4 mm x 127.6 mm |
| Height | 44.4 mm |
| Length | 127.6 mm |
| Number of Wells | 96 |
| Sterile | No |
| UNSPSC Code | 41122102 |
| Volume | 2 mL |
| Well Plate Material | Polypropylene |
| Well Shape | Square |
| Width | 85.5 mm |
| SKU | AGIGOV-5133009 |
|---|---|
| Featured | No |
| Supplier Part Number | 5133009 |
| UM | CS |
| UNSPSC | 41122102 |
| Manufacturer Name | Agilent Technologies |
| Refrigerated-Frozen | N |
| CountryOfOrigin | United Kingdom |
| ProductLine | AGICSD |
| Qty | 50 |
| MinOrderQty | 1 |
| Height | 5 |
| Weight | 2.000000 |
| Lead Time | 2 |
| Hazardous | N |
| Energy Star | No |
| Green | No |
| ACT Ecolabel | No |
| Controlled | N |