We use cookies to make your experience better. To comply with the new e-Privacy directive, we need to ask for your consent to set the cookies. Learn more.
Agilent Collection Plate. Round. 96-Well. 1 Ml. 50/Pk. For Use With Captiva Filtration Plates. Spec Spe 96-Well Plates. And Bond Elut 96-Well Plates.
List Price
$459.00
Your Price
$459.00
Agilent Collection Plate. Round. 96-Well. 1 mL. 50/PK. For Use With Captiva Filtration Plates. Spec Spe 96-Well Plates. And Bond Elut 96-Well Plates - 9P
NETA PART:
AGIGOV-5132101
MFG.PART:
5132101
UNSPSC:
41122102
Manufacturer:
Agilent Technologies
| Bottom Shape | Round |
| Dimensions (WxHxL) | 86 mm x 41.6 mm x 128 mm |
| Height | 41.6 mm |
| Length | 128 mm |
| Number of Wells | 96 |
| Sterile | No |
| UNSPSC Code | 41122102 |
| Volume | 1 mL |
| Well Plate Material | Polypropylene |
| Well Shape | Round |
| Width | 86 mm |
| SKU | AGIGOV-5132101 |
|---|---|
| Featured | No |
| Supplier Part Number | 5132101 |
| UM | CS |
| UNSPSC | 41122102 |
| Manufacturer Name | Agilent Technologies |
| Refrigerated-Frozen | N |
| CountryOfOrigin | United Kingdom |
| ProductLine | AGICSD |
| Qty | 50 |
| MinOrderQty | 1 |
| Height | 5 |
| Weight | 15.500000 |
| Lead Time | 2 |
| Hazardous | N |
| Energy Star | No |
| Green | No |
| ACT Ecolabel | No |
| Controlled | N |
Write Your Own Review