We use cookies to make your experience better. To comply with the new e-Privacy directive, we need to ask for your consent to set the cookies. Learn more.
Greiner Bio-One 96w Pcr Plate, Pp, Half-Skirt, Abi Fast, Natural
List Price
$579.31
Your Price
$579.31
Greiner Bio-One 96w Pcr Plate, Pp, Half-Skirt, Abi Fast, Natural-652240 - GBO
NETA PART:
GBO-652240
MFG.PART:
652240
UNSPSC:
41122102
Manufacturer:
Greiner Bio-One
Basic data
| Product description: | 96W PCR Plate, PP, Half-Skirt, ABI Fast, Natural |
|---|---|
| Sterility: | non-sterile |
| Inner pack (pcs.): | 10 |
| Sales unit (pcs.): | 100 |
Packaging
| Weight per carton: | 0.00 kg |
|---|---|
| Carton dimensions: | 0 x 0 x 0 mm |
| Inner pack (pcs.): | 10 |
| SKU | GBO-652240 |
|---|---|
| Featured | No |
| Supplier Part Number | 652240 |
| UM | CS |
| UNSPSC | 41122102 |
| Manufacturer Name | Greiner Bio-One |
| CountryOfOrigin | United States |
| ProductLine | GBO |
| Qty | 100 |
| MinOrderQty | 1 |
| Weight | 7.000000 |
| Lead Time | 5 |
| Hazardous | N |
| ACT Ecolabel | No |
Write Your Own Review